Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok
Seřadit

Drevenice v Kežmaroku, prehlad drevenic naprieklad na prespanie

Štylové či odporúčané drevenice v Kežmaroku na zaujímavých miestach a možnosťou relaxácie! Vyjeďte s rodinou do Kežmaroka a užijte si to s jedlom či treba kľudom či hrady. Nalézáte sa u nás na kamsi.sk s ubytovanim v podkategórii zasvecené pro drevenice Kežmarok. Využijte všechny naše filtry triadenia drevenic na základě ceny, počtu pokojov či osob, kvality, služieb pro ještě špecifičtější sjednánie drevenic v Kežmaroku prípadne presně toho čo by vám mohlo vyhovovať;)

Dobrý tip ubytovanie v lubovolnej lokalitě

Pokud nekdy buďeťe v Kežmaroku běžte si užíť s priateli jasně lacnější ubytovanie ( drevenice ) v následující mestě za pár eur ;)

Vyberte si z pestré ponuky ubytovania ( drevenic ) v lokalite Kežmaroka proslulou jedlom a pitím , športom či prírodou .

Odporúčajeme vyzkúsit filtry zobrazenia typov ubytovanie ( drevenic ) pro konkrétnějšie vyhľadávánie ( obce , počtu osob či pokojov, ceny, služieb, kvality ) a dokonce toho čo by se vám mohlo zaľubiť v oblasti Kežmaroka .

Či treba vybrané ubytovanie v lubovolnej lokalitě a so skvelým personálom :

Nebo možná hľadáte :)

Ubytovanie Česká republikaDrevenice Česká republikaLast minute ubytovanie Česká republika

Přihlásit se

Registrace

Pro slovenské subjekty

Přihlašovací údaje

Vyhledejte své místo k relaxu

Kam hodláte vyrazit?

Vyberte ubytování

Cena

Od
Do
Od
Do

Kapacita

Druh zážitku

Poskytované služby

Vybavení

TOPlist