Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok
Seřadit

Apartmány Piešťany

Štylové či kvalitné apartmány v Piešťanech v obľubených mestách a možnosťou relaxácie:) Vyprávťe sa s kamarátmi do Piešťan a dejte dohromady to s zážitky lebo kľudom a lebo zámky! Nachádzate sa na tomto miestě s výberom ubytovania v části zasvecené pro apartmány Piešťany:) Využijte všechny naše možnosti triadenia apartmánů na základě počtu osob či pokojov, ceny, služieb, kvality pro ještě špecifičtější sháněnie apartmánů v Piešťanech prípadne presně toho čo by se vám mohlo zamlúvať:)

Fajn zpráva ubytovanie v kľudných lokalitách

Akmile ste v Piešťanech pospíchajte si dopriať s dětmi sakra lacné ubytovanie ( apartmány ) v následující vesnici za pár eur .

Objadnajte si z ucelené ponuky prenájmov ( apartmánů ) v lokalite Piešťan proslulou jedlom , oddychom lebo treba čistým vzduchom .

  Odporúčajeme vyzkúsit nastavenia filtrovania druhov ubytovanie ( apartmánů ) pro špecifičtější sháněnie ( oblasti , kvality, služieb, počtu osob či pokojov, ceny ) presně toho čo by vám mohlo vyhovovať v turistickom regionu Piešťan !

  A lebo príjemné ubytovanie na zaujímavých miestach a v kľudnom prostredí :

  Nebo možná hľadáte .

  Ubytovanie Česká republikaApartmány Česká republikaAkčné ponuky ubytovania Česká republika

  Přihlásit se

  Registrace

  Pro slovenské subjekty

  Přihlašovací údaje

  Vyhledejte své místo k relaxu

  Kam hodláte vyrazit?

  Vyberte ubytování

  Cena

  Od
  Do
  Od
  Do

  Kapacita

  Druh zážitku

  Poskytované služby

  Vybavení

  TOPlist