Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok
Seřadit

Apartmány Piešťany

Štylové či kvalitné apartmány v Piešťanech v obľubených mestách a možnosťou relaxácie:) Vyprávťe sa s kamarátmi do Piešťan a dejte dohromady to s zážitky lebo kľudom a lebo zámky! Nachádzate sa na tomto miestě s výberom ubytovania v části zasvecené pro apartmány Piešťany:) Využijte všechny naše možnosti triadenia apartmánů na základě počtu osob či pokojov, ceny, služieb, kvality pro ještě špecifičtější sháněnie apartmánů v Piešťanech prípadne presně toho čo by se vám mohlo zamlúvať:)

Fajn zpráva ubytovanie na rozných miestach

Pokud nekdy buďeťe v Piešťanech zkúste si dopriať s partou jasně lacnější ubytovanie ( apartmány ) v následující obci za pár eur !

Objadnávať možete z veľké ponuky pobytov ( apartmánů ) v turistickom regionu Piešťan proslulou architektúrou , pohodou lebo prochádzkami ;)

  Odporúčajeme využit nastavenia zobrazenia typov ubytovanie ( apartmánů ) pro špecifičtější zohnánie ( okresu , ceny, počtu pokojov či osob, kvality, služieb ) presně toho čo by vás mohlo zaujímat v lokalite Piešťan .

  Či príjemné ubytovanie na zaujímavých miestach a vysokým štandardem ubytovania :

  A nebo zkúsťe !

  Ubytovanie Česká republikaApartmány Česká republikaLast minute ubytovanie Česká republika

  Přihlásit se

  Registrace

  Pro slovenské subjekty

  Přihlašovací údaje

  Vyhledejte své místo k relaxu

  Kam hodláte vyrazit?

  Vyberte ubytování

  Cena

  Od
  Do
  Od
  Do

  Kapacita

  Druh zážitku

  Poskytované služby

  Vybavení

  TOPlist