Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok
Seřadit

Kempy Piešťany

Vhodné a lebo príjemné kempy v Piešťanech na rozných miestach a v kľudnom prostredí:) Vyjeďte s priateli do Piešťan a užijte si to s zážitky lebo treba kľudom či pamiatkami. Vítáme Vás u nás na kamsi.sk s ubytovanim v části zasvecené pro kempy Piešťany. Využijte všechny naše nastavenia odfiltrovania kempů na základě počtu osob či pokojov, ceny, služieb, kvality pro ještě špecifické zohnánie kempů v Piešťanech prípadne možná toho čo vás zaujímá!

Skvělá lahodka ubytovanie v turistických regionech

Ste-li už v Piešťanech zkúste si stráviť s rodinou neobvykle lacné ubytovanie ( kempy ) v následující čiasti obce za neuveritelných podmienek .

Popýtajte si z široké ponuky ( kempů ) v turistickom regionu Piešťan proslulou kultúrou , oddychom či treba pamiatkami ;)

Odporúčajeme vyzkúsit volby filtrovania druhov ubytovanie ( kempů ) pro presňajší sháněnie ( regionu , počtu osob či pokojov, kvality, ceny, služieb ) presně toho čo by vás mohlo zaujmout v lokalite Piešťan !

Lebo vybrané ubytovanie na zaujímavých miestach a možnosťou relaxácie :

Nebo možná hľadáte ;)

Ubytovanie Česká republikaKempy Česká republikaUbytovanie na poslednú chvílu Česká republika

Přihlásit se

Registrace

Pro slovenské subjekty

Přihlašovací údaje

Vyhledejte své místo k relaxu

Kam hodláte vyrazit?

Vyberte ubytování

Cena

Od
Do
Od
Do

Kapacita

Druh zážitku

Poskytované služby

Vybavení

TOPlist