Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok
Seřadit

Kempy Piešťany

Vhodné a lebo príjemné kempy v Piešťanech na rozných miestach a v kľudnom prostredí:) Vyjeďte s priateli do Piešťan a užijte si to s zážitky lebo treba kľudom či pamiatkami. Vítáme Vás u nás na kamsi.sk s ubytovanim v části zasvecené pro kempy Piešťany. Využijte všechny naše nastavenia odfiltrovania kempů na základě počtu osob či pokojov, ceny, služieb, kvality pro ještě špecifické zohnánie kempů v Piešťanech prípadne možná toho čo vás zaujímá!

Úžasná novinka ubytovanie v turistických regionech

Keď někdy buďete v Piešťanech běžte si stráviť s rodinou laciné ubytovanie ( kempy ) v následující vesnici za neuveritelných podmienek :)

Vyberte si z ucelené ponuky ubytovania ( kempů ) v lokalite Piešťan proslulou zážitky , relaxacií prípadne čistým vzduchom .

  Odporúčajeme vyzkúsit nastavenia triadenia druhov ubytovanie ( kempů ) pro konkrétnějšie zohnánie ( regionu , ceny, počtu pokojov či osob, kvality, služieb ) i toho čo by vás mohlo zaujímat v turistickom regionu Piešťan :)

  Prípadne obľubené ubytovanie na rozných miestach a vysokým štandardem ubytovania :

  A což totok !

  Ubytovanie Česká republikaKempy Česká republikaUbytovanie na poslednú chvílu Česká republika

  Přihlásit se

  Registrace

  Pro slovenské subjekty

  Přihlašovací údaje

  Vyhledejte své místo k relaxu

  Kam hodláte vyrazit?

  Vyberte ubytování

  Cena

  Od
  Do
  Od
  Do

  Kapacita

  Druh zážitku

  Poskytované služby

  Vybavení

  TOPlist