Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok
Seřadit

Ubytovanie v Piešťanech s zámkom

Vychutnejte si zámok a príjemné ubytovanie v Piešťanech v kľudných lokalitách a v kľudnom prostredí. Naplánujte výlet s partou a skombinujte zámok s divadlom prípadne športom lebo treba prírodou v regionu Piešťany! Odporúčajeme vyzkúsit všechny naše ponuky filtrácie druhov ubytovanie v Piešťanech na základě zadania obce či prípadne počtu osob či pokojov, kvality, ceny, služieb pro ještě konkrétnějšie vyhľadávánie ubytovanie i toho čo by vás mohlo zaujmout a naviac budete moci sjednotiť vše s Vašou záľubou, jímž zámok isto je:) Nachádzate sa u nás na kamsi.sk s ponukou ubytovania v kategórii venované pro milovníky zámku;)

Fajn zpráva ubytovanie v obľubených mestách

Až buďeťe v Piešťanech neváhajte si užíť s kamarátmi jasně lacnější ubytovanie ( zamky ) v následující obci za pár eur .

Tamlúvte si z nepreberné ponuky pobytov ( zámků ) v lokalite Piešťan proslulou jedlom a pitím , výletmi či prochádzkami .

  Odporúčame použít nastavenia filtrácie typov ubytovanie ( zámků ) pro špecifičtější objavenie ( lokality , ceny, počtu pokojov či osob, kvality, služieb ) i toho čo by se vám mohlo zaľubiť v turistickom regionu Piešťan ;)

  Či treba zaujímavé ubytovanie na zaujímavých miestach a možnosťou relaxácie :

  Nebo možná hľadáte !

  Ubytovanie Česká republikaZamky Česká republikaLast minute ubytovanie Česká republika

  Přihlásit se

  Registrace

  Pro slovenské subjekty

  Přihlašovací údaje

  Vyhledejte své místo k relaxu

  Kam hodláte vyrazit?

  Vyberte ubytování

  Cena

  Od
  Do
  Od
  Do

  Kapacita

  Druh zážitku

  Poskytované služby

  Vybavení

  TOPlist