Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok
Seřadit

Ubytovanie v Piešťanech s zámkom

Vychutnejte si zámok a príjemné ubytovanie v Piešťanech v kľudných lokalitách a v kľudnom prostredí. Naplánujte výlet s partou a skombinujte zámok s divadlom prípadne športom lebo treba prírodou v regionu Piešťany! Odporúčajeme vyzkúsit všechny naše ponuky filtrácie druhov ubytovanie v Piešťanech na základě zadania obce či prípadne počtu osob či pokojov, kvality, ceny, služieb pro ještě konkrétnějšie vyhľadávánie ubytovanie i toho čo by vás mohlo zaujmout a naviac budete moci sjednotiť vše s Vašou záľubou, jímž zámok isto je:) Nachádzate sa u nás na kamsi.sk s ponukou ubytovania v kategórii venované pro milovníky zámku;)

Nečakaná ponuka ubytovanie na rozných miestach

Až buďeťe v Piešťanech pospíchajte si vychutnať s priateli lacné ubytovanie ( zamky ) v následující vesnici za pár centíkov :)

Rezervujte si z pestré ponuky pobytov ( zámků ) v lokalite Piešťan proslulou zábavou , oddychom prípadne pamiatkami !

Použijte nastavenia zobrazenia druhov ubytovanie ( zámků ) pro konkrétnějšie sháněnie ( obce , ceny, služieb, počtu pokojov či osob, kvality ) a dokonce toho čo by vás mohlo zaujmout v oblasti Piešťan ;)

Prípadne obľubené ubytovanie v lubovolnej lokalitě a rozdielnej kvalitě :

A naviac .

Ubytovanie Česká republikaZamky Česká republikaUbytovanie na poslednú chvílu Česká republika

Přihlásit se

Registrace

Pro slovenské subjekty

Přihlašovací údaje

Vyhledejte své místo k relaxu

Kam hodláte vyrazit?

Vyberte ubytování

Cena

Od
Do
Od
Do

Kapacita

Druh zážitku

Poskytované služby

Vybavení

TOPlist