Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok
Seřadit

Chatky Rožňava

Krásné či prípadne vybrané chatky v Rožňavě v lubovolnej lokalitě a vysokým štandardem ubytovania:) Vyjeďte s rodinou do Rožňavy a vychutnejte si to s divadlom či treba športom a lebo prochádzkami. Ocitli jste sa na stránkách kamsi.sk s ubytovanim v kategórii venované pro chatky Rožňava. Použijte všechny naše volby triadenia chatek na základě počtu osob či pokojov, kvality, ceny, služieb pro ještě určité sháněnie chatek v Rožňavě či presně toho co by se vám mohlo páčiť;)

Úžasná novinka ubytovanie v obľubených mestách

Keď někdy buďete v Rožňavě neváhajte si dopriať s rodinou eště lacnější ubytovanie ( chatky ) v následující mestě za pár eur !

Objadnajte si z nepreberné ponuky ( chatek ) v lokalite Rožňavy proslulou divadlom , oddychom či treba čistým vzduchom :)

  Zkúste nastavenia odfiltrovania typov ubytovanie ( chatek ) pro konkrétnějšie nalezenie ( oblasti , ceny, služieb, počtu pokojov či osob, kvality ) možná toho čo práve hľadáte v oblasti Rožňavy ;)

  Či prípadne kvalitné ubytovanie na zaujímavých miestach a možnosťou relaxácie :

  Už ste zkúsili .

  Ubytovanie Česká republikaChatky Česká republikaUbytovanie na poslednú chvílu Česká republika

  Přihlásit se

  Registrace

  Pro slovenské subjekty

  Přihlašovací údaje

  Vyhledejte své místo k relaxu

  Kam hodláte vyrazit?

  Vyberte ubytování

  Cena

  Od
  Do
  Od
  Do

  Kapacita

  Druh zážitku

  Poskytované služby

  Vybavení

  TOPlist