Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok
Seřadit

Ubytovanie v Rožňavě s golfem

Vychutnejte si golf a zaujímavé ubytovanie v Rožňavě v turistických regionech a v kľudnom prostredí. Vyražťe s rodinou a dejte dohromady golf s jedlom lebo oddychom či čistým vzduchom v turistickom regionu Rožňava;) Odporúčajeme vyzkúsit všechny naše volby triadenia druhov ubytovanie v Rožňavě na základě uvedenia okresu a lebo kvality, ceny, služieb, počtu osob či pokojov pro ještě presňajší sjednánie ubytovanie a dokonce toho čo hľadáte a k tomu eště budete moci dat vše s Vašimi záujmy, jímž golf zaručenie je;) Vítáme Vás na tomto miestě s možnosťou ubytovania v části dané pro uživatele golfu;)

Fajn zpráva ubytovanie v turistických regionech

Buďeťe-li v Rožňavě odjeďte si užíť s dětmi sakra lacné ubytovanie ( golf ) v následující čiasti obce za málo peněz .

Objadnávať možete z veľké ponuky pobytov ( golfu ) v turistickom regionu Rožňavy proslulou architektúrou , relaxacií lebo treba pamiatkami ;)

Odporúčajeme využit filtry filtrácie typov ubytovanie ( golfu ) pro konkrétnějšie hľadánie ( lokality , počtu osob či pokojov, ceny, služieb, kvality ) možná toho čo práve hľadáte v lokalite Rožňavy :)

Či vybrané ubytovanie na zaujímavých miestach a s vysokou pridanou hodnotou :

Vieťe o tomhle !

Ubytovanie Česká republikaGolf Česká republikaLast minute ubytovanie Česká republika

Přihlásit se

Registrace

Pro slovenské subjekty

Přihlašovací údaje

Vyhledejte své místo k relaxu

Kam hodláte vyrazit?

Vyberte ubytování

Cena

Od
Do
Od
Do

Kapacita

Druh zážitku

Poskytované služby

Vybavení

TOPlist