Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok
Seřadit

Ubytovanie v Rožňavě s golfem

Vychutnejte si golf a zaujímavé ubytovanie v Rožňavě v turistických regionech a v kľudnom prostredí. Vyražťe s rodinou a dejte dohromady golf s jedlom lebo oddychom či čistým vzduchom v turistickom regionu Rožňava;) Odporúčajeme vyzkúsit všechny naše volby triadenia druhov ubytovanie v Rožňavě na základě uvedenia okresu a lebo kvality, ceny, služieb, počtu osob či pokojov pro ještě presňajší sjednánie ubytovanie a dokonce toho čo hľadáte a k tomu eště budete moci dat vše s Vašimi záujmy, jímž golf zaručenie je;) Vítáme Vás na tomto miestě s možnosťou ubytovania v části dané pro uživatele golfu;)

Dobrý tip ubytovanie v kľudných lokalitách

Až buďeťe v Rožňavě běžte si vychutnať s kamarátmi vskutnu lacné ubytovanie ( golf ) v následující čiasti obce za neuveritelných podmienek !

Objadnávať možete z pestré ponuky prenájmov ( golfu ) v oblasti Rožňavy proslulou architektúrou , výletmi prípadne prírodou .

  Použijte filtry filtrovania druhov ubytovanie ( golfu ) pro špecifické zohnánie ( regionu , ceny, počtu pokojov či osob, kvality, služieb ) i toho čo hľadáte v turistickom regionu Rožňavy .

  Prípadne obľubené ubytovanie na rozných miestach a vysokým štandardem ubytovania :

  Čo treba tohle !

  Ubytovanie Česká republikaGolf Česká republikaLast minute ubytovanie Česká republika

  Přihlásit se

  Registrace

  Pro slovenské subjekty

  Přihlašovací údaje

  Vyhledejte své místo k relaxu

  Kam hodláte vyrazit?

  Vyberte ubytování

  Cena

  Od
  Do
  Od
  Do

  Kapacita

  Druh zážitku

  Poskytované služby

  Vybavení

  TOPlist