Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok
Seřadit

Ubytovanie v Rožňavě s golfem

Vychutnejte si golf a zaujímavé ubytovanie v Rožňavě v turistických regionech a v kľudnom prostredí. Vyražťe s rodinou a dejte dohromady golf s jedlom lebo oddychom či čistým vzduchom v turistickom regionu Rožňava;) Odporúčajeme vyzkúsit všechny naše volby triadenia druhov ubytovanie v Rožňavě na základě uvedenia okresu a lebo kvality, ceny, služieb, počtu osob či pokojov pro ještě presňajší sjednánie ubytovanie a dokonce toho čo hľadáte a k tomu eště budete moci dat vše s Vašimi záujmy, jímž golf zaručenie je;) Vítáme Vás na tomto miestě s možnosťou ubytovania v části dané pro uživatele golfu;)

Nečakaná ponuka ubytovanie v turistických regionech

Akmile ste v Rožňavě dovolte si dopriať s partou neobvykle lacné ubytovanie ( golf ) v následující mestečku skoro zadarmo :)

Popýtajte si z široké ponuky pobytov ( golfu ) v turistickom regionu Rožňavy proslulou architektúrou , pohodou a lebo zámky .

  Odporúčajeme vyzkúsit volby filtrovania typov ubytovanie ( golfu ) pro určité sjednánie ( mesta , ceny, počtu pokojov či osob, kvality, služieb ) a dokonce toho čo by vás mohlo zaujímat v regionu Rožňavy .

  Či prípadne často navštěvované ubytovanie na rozných miestach a v kľudnom prostredí :

  Čo treba tohle !

  Ubytovanie Česká republikaGolf Česká republikaLast minute ubytovanie Česká republika

  Přihlásit se

  Registrace

  Pro slovenské subjekty

  Přihlašovací údaje

  Vyhledejte své místo k relaxu

  Kam hodláte vyrazit?

  Vyberte ubytování

  Cena

  Od
  Do
  Od
  Do

  Kapacita

  Druh zážitku

  Poskytované služby

  Vybavení

  TOPlist