Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok
Seřadit

Ubytovanie v Rožňavě s golfem

Vychutnejte si golf a zaujímavé ubytovanie v Rožňavě v turistických regionech a v kľudnom prostredí. Vyražťe s rodinou a dejte dohromady golf s jedlom lebo oddychom či čistým vzduchom v turistickom regionu Rožňava;) Odporúčajeme vyzkúsit všechny naše volby triadenia druhov ubytovanie v Rožňavě na základě uvedenia okresu a lebo kvality, ceny, služieb, počtu osob či pokojov pro ještě presňajší sjednánie ubytovanie a dokonce toho čo hľadáte a k tomu eště budete moci dat vše s Vašimi záujmy, jímž golf zaručenie je;) Vítáme Vás na tomto miestě s možnosťou ubytovania v části dané pro uživatele golfu;)

Dobrý tip ubytovanie na rozných miestach

Keď někdy buďete v Rožňavě pospíchajte si dopriať s dětmi vskutnu lacné ubytovanie ( golf ) v následující mestečku za babku .

Vyberte si z bohaté ponuky prenájmov ( golfu ) v turistickom regionu Rožňavy proslulou architektúrou , relaxacií či treba pamiatkami ;)

  Využijte nastavenia filtrovania typov ubytovanie ( golfu ) pro presňajší sháněnie ( regionu , počtu osob či pokojov, ceny, služieb, kvality ) či také toho čo by vás mohlo zaujmout v turistickom regionu Rožňavy :)

  Prípadne obľubené ubytovanie v lubovolnej lokalitě a možnosťou relaxácie :

  Už ste zkúsili .

  Ubytovanie Česká republikaGolf Česká republikaUbytovanie na poslednú chvílu Česká republika

  Přihlásit se

  Registrace

  Pro slovenské subjekty

  Přihlašovací údaje

  Vyhledejte své místo k relaxu

  Kam hodláte vyrazit?

  Vyberte ubytování

  Cena

  Od
  Do
  Od
  Do

  Kapacita

  Druh zážitku

  Poskytované služby

  Vybavení

  TOPlist