Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok
Seřadit

Statky v Rožňavě, punuka statků trebárs na služobnú cestu

Vkusné a lebo kvalitné statky v Rožňavě v lubovolnej lokalitě a v kľudnom prostredí. Vyjeďte s rodinou do Rožňavy a spojte to s kultúrou a lebo pohodou prípadne pamiatkami;) Vítáme Vás na našich stránkách s ponukou ubytovania v kategórii venované pro statky Rožňava! Odporúčajeme využit všechny naše možnosti vyhľadávánia statků na základě kvality, ceny, služieb, počtu osob či pokojov pro ještě špecifické sjednánie statků v Rožňavě prípadne i toho čo by se vám mohlo zamlúvať;)

Dobrý tip ubytovanie v lubovolnej lokalitě

Akmile ste v Rožňavě pospíchajte si stráviť s rodinou sakra lacné ubytovanie ( statky ) v následující lokalitě za babku !

Vybrať si možte z komplexné ponuky pobytov ( statků ) v lokalite Rožňavy proslulou architektúrou , oddychom prípadne pamiatkami :)

  Zkúste ponuky zobrazenia druhov ubytovanie ( statků ) pro špecifické sháněnie ( obce , ceny, počtu pokojov či osob, kvality, služieb ) či také toho čo hľadáte v oblasti Rožňavy .

  Prípadne zaujímavé ubytovanie v obľubených mestách a so skvelým personálom :

  Vieťe o tomhle :)

  Ubytovanie Česká republikaStatky Česká republikaLast minute ubytovanie Česká republika

  Přihlásit se

  Registrace

  Pro slovenské subjekty

  Přihlašovací údaje

  Vyhledejte své místo k relaxu

  Kam hodláte vyrazit?

  Vyberte ubytování

  Cena

  Od
  Do
  Od
  Do

  Kapacita

  Druh zážitku

  Poskytované služby

  Vybavení

  TOPlist