Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili.

Beru na vědomí a souhlasím Ok
Seřadit

Ubytovanie v Rožňavě s lyžovanim

Nakombinujte lyžovanie a odporúčané ubytovanie v Rožňavě v lubovolnej lokalitě a možnosťou relaxácie:) Vydajťe sa s partou a skombinujte lyžovanie s jedlom a pitím a lebo pohodou lebo pamiatkami v regionu Rožňava! Využijte všechny naše nastavenia zobrazenia typov ubytovanie v Rožňavě na základě zadania regionu či ceny, služieb, počtu pokojov či osob, kvality pro ještě určité sháněnie ubytovanie a dokonce toho čo vás zaujímá a eště naviac budete moci využíť vše s Vaší láskou, jímž lyžovanie vážno je:) Vítáme Vás na tomto miestě s ubytovanim v části zasvecené pro milovníky lyžovanie!

Fajn zpráva ubytovanie na rozných miestach

Akmile ste v Rožňavě jeďte si prožíť s priateli sakra lacné ubytovanie ( lyžovanie ) v následující lokalitě za babku :)

Rezervujte si z ucelené ponuky pobytov ( lyžovanie ) v oblasti Rožňavy proslulou jedlom a pitím , relaxacií prípadne čistým vzduchom :)

  Odporúčajeme využit nastavenia filtrácie typov ubytovanie ( lyžovanie ) pro presňajší nalezenie ( obce , ceny, počtu pokojov či osob, kvality, služieb ) možná toho co by se vám mohlo páčiť v regionu Rožňavy ;)

  Lebo treba kvalitné ubytovanie na rozných miestach a pestrou škálou služieb :

  A čo treba :)

  Ubytovanie Česká republikaLyžovanie Česká republikaUbytovanie last minute Česká republika

  Přihlásit se

  Registrace

  Pro slovenské subjekty

  Přihlašovací údaje

  Vyhledejte své místo k relaxu

  Kam hodláte vyrazit?

  Vyberte ubytování

  Cena

  Od
  Do
  Od
  Do

  Kapacita

  Druh zážitku

  Poskytované služby

  Vybavení

  TOPlist